Столик стоматолога - Омега СС
Столик стоматолога СС широко застосовується у стоматологічних кабінетах розміщення інструменту, замішування препаратів і проведення стоматологічних процедур. Стіл виготовлений із металевого профілю та пофарбований білою порошковою фарбою. Верхня та нижня полиці виготовлені зі скла. Столик встановлений на чотири колеса, що самоорієнтуються, два з яких забезпечені гальмами. Колеса за необхідності можна зняти, що дозволяє використовувати столик як стаціонарний.
Габаритні розміри: 650*500*850 мм.
Розмір полиці: 415*575 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Колісні опори | самоорієнтуються, 4 (шт.) |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 50 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 25 кг |
| Призначення | Для хірургічних інструментів |
| Полиця | 2 шт. |
| Ручки для переміщення візка | 2 шт. |
| Тип | Медичний столик |
| Тип конструкції | Збірно-розбірна |
| Тип опор | Колісні опори |
| Тип гальмівного пристрою | одне колесо з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 850 мм |
| Діаметр колісних опор | 50 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | метал, скло |
- Ціна: 3 400 ₴



