
Матрац для візків ТПБ для перевезення хворих - Омега МТ
- Немає в наявності
- Код: МТ
4 250 ₴
- +380 (66) 712-43-47Пн-Пт: 9:00-18:00, Сб:10:00-14:00
Матрац для візків ТПБ для перевезення хворих - Омега МТ
М'який матрац, призначений для комплектації всіх типів візків ТПБ для перевезення хворих.
Чохол матраца виконаний із сертифікованої медичної клеєни та наповнений пінополіуретаном класу ST, щільністю 25 кг/м3 та товщиною 30 мм.
Чохол також має роз'ємну застібку "Блискавка" для зручності його обслуговування.
Витримує санітарну обробку дезрозчинами, водонепроникним.
Розміри: 500 х 1800 х 30 мм
Матрац забезпечений трьома ременями з роз'ємними пластиковими карабінами для його фіксації до носка візка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 1800 |
| Довжина ложа | 1800 мм |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Ширина | 500 |
| Ширина ложа | 500 мм |
- Ціна: 4 250 ₴

