
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті - Olvi Sonata J2527
- В наявності
- Код: J2527
2 310 ₴
- +380 (66) 712-43-47Пн-Пт: 9:00-18:00, Сб:10:00-14:00
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті - Olvi Sonata J2527
Зручна ортопедична подушка для тих, кому складно підібрати собі цю постільну білизну. "Sonata" від OLVI - універсальність та естетичність. Розміри 66х38х12 см. У комплект входить додаткова змінна наволочка.
Ми випробували подушку
Головна її відмінність - форма та особливий наповнювач, які забезпечують комфорт та підтримку для всіх положень під час сну. Вам не потрібно буде підлаштовувати її під себе, вона вже максимально зручна у тому вигляді, в якому є. Плавний вигин контуру подушки, невелике заглиблення в центрі для голови, оптимальна висота (не надто низька і не надто висока), виїмка для плеча при сні на боці – створюють всі умови для здорового сну та повноцінного відпочинку.
Дуже приємно прокидатися, не відчуваючи болю в шиї і голові, а тільки бадьорість організму, що відновився :)
особливості:
ергономічна форма не лише естетично виглядає, а й комфортно підлаштовується під вигини тіла;
розмір подушки дозволяє зручно розміщуватись, повертатися, залишаючись у комфортному положенні;
наповнювач з ефектом пам'яті м'який, підлаштовується під вагу і форму тіла, але в той же час не дуже стискається, підтримує шию у фізіологічно правильному положенні.
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті "Sonata" J2527 Фото 1
Зручна наволочка повністю повторює форму та контури подушки, без складок та вм'ятин. Подушка не лише принесе комфорт та здоровий сон, а й подарує естетичне задоволення.
Склад:
Наволочка: віскоза – 35%, поліестр – 50%, еластан –15%
Наповнювач – пінополіуретан з ефектом пам'яті.
Розміри: 66х38х12 см
Рекомендації щодо догляду за виробом:
- прати наволочку у міру забруднення;
- наповнювач не вимагає особливого догляду, достатньо сухого чищення.
Зберігання та гарантійні зобов'язання:
Зберігати у приміщеннях при температурі від 5°С до 30°С та відносній вологості повітря не більше 75%, подалі від джерел тепла та пилу, без впливу прямих сонячних променів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Тип | Для сну |
| Форма | Овальна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 58 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 10.5 см |
- Ціна: 2 310 ₴









