
Сходовий підйомник для інвалідів MIRID ST003B
- Під замовлення
- Код: 0042
Відправка з 03 червня 202690 400 ₴
- +380 (66) 712-43-47Пн-Пт: 9:00-18:00, Сб:10:00-14:00
Сходовий підйомник електричний для інвалідів і літніх людей MIRID ST003B.
Електричний гусеничний підйомник для інвалідів і літніх людей. Призначений для переміщення паралізованих пацієнтів по сходах. Унікальна конструкція гусениць робить зручним і безпечним підйом або спуск.

Зроблений з високоміцного алюмінію підйомник не важкий, легко і компактно складається. Для використання сходового підйомника не потрібно спеціальної підготовки або великої фізичної сили.

Переваги:
- Транспортувальна ручка: блок управління, три положення регулювання ручки по висоті (від 105-150 см)
- Нахил гусениць: два рівня, для різного типу сходів
- Три швидкості підйому/спуску:
повільний - 32 ступені/хв,
середній - 40 ступенів/хв,
швидкий - 55 ступенів/хв
- Унікальна конструкція гусениць робить зручним і безпечним підйом і спуск по сходах
- Компактно складається і легко перевозиться
- Легка і міцна конструкція
- Зручне управління




Технічні характеристики:
- Габаритні розміри виробу (Д × Ш × В) 122 × 50 × 147 см
- Габаритні розміри в складеному вигляді (Д × Ш × В) 105 × 50 × 30 см
- Гранична навантаження 169 кг
- Маса - 35 кг
- Регулювання висоти 105-147 см з трьома положеннями регулювання висоти
- Вихідна потужність електродвигуна 120 Вт
- Матеріал: високоміцний алюміній
- Акумуляторна батарея: 13,6 А/год 24В


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mirid |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 169 кг |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фіксованих положень | 3 |
| Привід | Електричний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Швидкість підйому/опускання | 0.17 м/сек |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип підйомника | Гусеничний сходовий |
| Кут повороту | 360 град. |
| Функція екстреної зупинки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 1470 мм |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | 13,6 А/год 24 В |
| Вихідна потужність електродвигуна | 120 Вт |
| Запас ходу батареї | 500 ступенів |
| Конструкція підіймача | Надміцний алюміній |
| Функція складання | Да |
- Ціна: 90 400 ₴







