влевовправо

Шафа для халатів медична двостулкова - Омега ШМх-2
- Немає в наявності
- Код: ШМх-2
16 650 ₴
+380 (97) 078-47-78
Пн-Пт: 9:00-18:00, Сб:10:00-14:00
- +380 (66) 712-43-47Пн-Пт: 9:00-18:00, Сб:10:00-14:00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа для халатів медична двостулкова - Омега ШМх-2
Шафа ШМх-2 призначена для зберігання спецодягу в умовах оглядових, перев'язувальних та передопераційних залів лікарень та клінік, а також інших закладів системи охорони здоров'я.
Усередині шафи є дві полички та місце для вішалок. Шафа замикається на ключ.
Габаритні розміри ШМ-2: 800*400*1800 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляційні отвори | Да |
| Вага | 40 |
| Внутрішня висота | 1780 мм |
| Внутрішня глибина | 380 мм |
| Внутрішня ширина | 780 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 400 |
| Замок | Врізний |
| Кількість секцій | 2 |
| Крючок | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Перекладина | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Ширина | 800 |
- Ціна: 16 650 ₴


