Столик для операції на руці - Омега СПЗ
Столик для операції на руці СДР використовується в хірургічних та процедурних кабінетах для проведення операційних втручань на руці пацієнта, а також для зовнішнього огляду та проведення різних процедур.
Каркас столика виконаний із металевої профільної труби та пофарбований білою порошковою фарбою. Ложе виконане з ДСП оббите шкірозамінником з прокладкою зі спіненого поліуретану. Матеріал ложа та покриття каркасу витримує багаторазову щоденну санітарну обробку.
Основа столу встановлена на гумові нековзні опори. Верхня частина столу регулюється за нахилом до пацієнта з фіксацією в потрібному положенні за допомогою ручного механізму із затискачем.
Габаритні розміри столика СПЗ: 520*460*700-900 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 25 кг |
| Максимальне навантаження на один ящик | 25 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 25 кг |
| Тип конструкції | Збірно-розбірна |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | ДСП |
- Ціна: 3 600 ₴


