Носилки медичні - Омега НМу
Носилки НМу медичні посилені призначені для розміщення пацієнта під час його транспортування вручну в лікарнях, травмпунктах, при евакуації постраждалих в умовах спортивної та екстреної медицини, служб порятунку та ін.
Конструктивно носилки є каркасом з міцної металевої труби з ложем з металевого листа. Оригінальна глибока конструкція ложа виключає зісковзування пацієнта під час його транспортування. Носілки можуть бути укомплектовані спеціальним матрацом МТ з медичної клейонки, який трьома ременями фіксується до ложа, а також ременями-фіксаторами кінцівок OF.
Всі елементи конструкції пофарбовані порошково-полімерною фарбою білого кольору, стійкою до обробки всіма можливими видами дезінфікуючих засобів і має високу зносостійкість. Усі металеві частини виробів перед покриттям проходять хімічну підготовку (фосфатація), що робить покриття виробу стійкішим до корозії та довговічним в експлуатації. Можливе фарбування конструкції фарбою будь-якого кольору за узгодженням із Замовником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 2160 |
| Довжина ложа | 1800 мм |
| Регламентне навантаження | 200 мм |
| Ширина | 580 |
| Ширина ложа | 560 мм |
- Ціна: 4 800 ₴


