
Візок для перевезення хворих зі знімними ношами - Омега ТПБсп
- Немає в наявності
- Код: ТПБсп
12 875 ₴
- +380 (66) 712-43-47Пн-Пт: 9:00-18:00, Сб:10:00-14:00
Візок для перевезення хворих зі знімними ношами - Омега ТПБсп
Візок призначений для перевезення хворих усередині лікарняних приміщень. Конструктивно візок складається з двох частин - нижнього каркаса на колесах і знімних нош на гумових ніжках. Наявність знімних ношок дозволяє переміщати пацієнта сходами та іншими нерівними ділянками. Додатково візок може бути укомплектований матрацом, що миється, а також спеціальними ременями для фіксації пацієнта.
На відміну від візка ТПБс забезпечена носилками з підголовником, що регулюється, для надання положенню голови комфортного положення.
Каркас рами та нош виконаний зварними зі сталевого профілю з полімерно-порошковим покриттям, стійким до санітарно-дезінфекційної обробки.
Ложе нош виконано з листового металу. Носи легко знімаються, мають ергономічні гумові ручки і гумові опори.
Ходова частина - чотири самоцентруючі колеса діаметром 150 мм, два з яких забезпечені гальмами. Шини коліс виконані зі світлої гуми, що не залишає слідів.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри візка, мм (довжина-ширина-висота) - 2100 х 680 х 830
Розмір ложа, мм – 1800 х 560
Висота ложа нош від підлоги, мм - 230
Висота ложа нош від підлоги на рамі, мм - 780
Маса – 30 кг
Розміри виробу в упаковці (носії): 2100 х 680 х 240 мм
Розміри виробу в упаковці (візок): 1500 х 680 х 630 мм
За бажанням Клієнта візок може бути додатково укомплектований:
Матрац МТ для візка ТПБ;
Комплект OmegaFix для фіксації моторно-збудливих хворих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні огорожі | не передбачені |
| Вага | 30 |
| Висота | 830 мм |
| Висота ложа від підлоги | 230 мм |
| Довжина | 2100 |
| Довжина ложа | 1800 мм |
| Колісні опори | 4 (шт.) ⁇ Самоорієнтовні |
| Максимально допустиме навантаження | 240 |
| Матеріал каркаса | сталь покрита порошковою фарбою |
| Носилки | знімні |
| Підголовок | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Спосіб регулювання підголівника | покроковий |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Ширина | 680 |
| Ширина ложа | 560 мм |
- Ціна: 12 875 ₴



