
Рециркулятор бактерицидний - Омега Midi R 1х15 w ozone free
- Немає в наявності
- Код: Midi R 1х15 w
2 750 ₴
- +380 (66) 712-43-47Пн-Пт: 9:00-18:00, Сб:10:00-14:00
Рециркулятор бактерицидний - Омега Midi R 1х15 w ozone free
Призначений для очищення та знезараження повітря у присутності людей.
Рециркулятор знаходить широке застосування для знезараження повітря у медичних, дитячих та офісних приміщеннях, особливо під час підвищення порога вірусних захворювань. Його застосування дозволяє знизити ризик зараження повітряно-краплинним шляхом у місцях скупчення груп людей.
Знезараження проводиться за рахунок взаємодії повітряних мас з ультрафіолетовим випромінюванням бактерицидної лампи, розташованої всередині корпусу рециркулятора. Примусове переміщення повітря через рециркулятор здійснюється осьовим вентилятором.
Монтується на стіну або розташовується на підставці, яка купується додатково.
Джерело випромінювання - лампа TUV-15, призначена для УФ дезінфекції, - ртутна розрядна лампа низького тиску, що дає короткохвильове УФ випромінювання з максимум 253,7 нм, що має бактерицидну дію.
У рециркуляторі застосовані лампи TUV-15, що не виділяють озон.
Габаритні розміри: 110 х 110 х 680 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОМЕГА ІНВЕСТ ГРУП |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 253.7 нм |
| Захисні окуляри | Ні |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Комплектація шнуром | Так |
| Кріплення | Настінне |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Продуктивність | 105 куб.м/год |
| Рекомендована площа приміщення | 100 куб. м |
| Стан | Новий |
| Середня тривалість роботи лампи | 4000 годин |
| Знімний шнур живлення | Так |
| Таймер | Ні |
| Тип опромінювача | Закритого типу |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 2 750 ₴

